Wykonywane zapytania na stronie:

Nasz KRS: 0000285182
FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
41-508 Chorzów - Maciejkowice
ul. Antoniów 1

Nr konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
Adopcja
adopcja

ADOPTUJ ZWIERZAKA


Zwierzęta, które są umieszczane na naszej stronie jako szukające domu, przebywają w domach tymczasowych, bądź w naszym schronisku Psia Chata.
Zwierzęta oddawane do adopcji przez Fundację są zdrowe, szczepione, a osobniki dorosłe - sterylizowane. Możliwa jest adopcja zwierzęcia chorego za wyraźną zgodą adoptującego, który jest informowany o stanie zwierzęcia. W szczególnie trudnych przypadkach, Fundacja współuczestniczy w finansowaniu leczenia.
Adoptujący zwierzę będące pod opieką Fundacji musi być pełnoletni i mieć stałe źródło utrzymania. Jeśli mieszka z innymi osobami - powinien uzgodnić  z nimi ten fakt.
Przed oddaniem zwierzęcia do adopcji prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, a następnie, osoba upoważniona przez Fundację przeprowadza wizytę przedadopcyjną sprawdzając prawdziwość podanych danych oraz warunki w jakich miałoby żyć zwierzę. W okresie 1 do 6 miesięcy od daty adopcji przeprowadzamy wizytę poadopcyjną.

Wzory umów adopcyjnych dla:

psa
kota

Te same zasady dotyczą byłych właścicieli, którzy zgubili swojego podopiecznego. 
Celem tych zabiegów jest zminimalizowanie prawdopodobieństwa ponownej bezdomności zwierzęcia.
Jeśli warunki, w których przebywa zwierzę nie budzą zastrzeżeń, wizyty poadopcyjne kończą się w drugim roku po adopcji. Jeśli warunki są złe, zwierzę jest z adopcji odbierane, a umowa rozwiązywana.

Jeżeli chcesz nas wesprzeć finansowo, możesz to zrobic za pomoca szybkich płatnosci dotpay.
Po prostu kliknij w logo Dotpay lub PayPal i postępuj zgodnie z instrukcją

Zobacz też na co aktualnie potrzebujemy pieniędzy

Chcesz nam pomóc a posiadasz swoją witrynę, sklep lub prowdzisz blog?

Pobierz jeden z naszych banerów i umieść na swojej stronie.

Każde kliknięcie w baner spowoduje odwiedzenie naszej witryny a co z tym idzie, zwiększa szanse na odnlezienie nowych domów dla naszych zwierzaków.

POMAGAJĄ NAM

  • Design Park - projektowanie stron internetowych
  • fundacja sos dla zwierząt

start   |   adopcja   |   fundacja   |   wolontariat   |   możesz pomóc   |   edukacja   |   ratujemy konie   |   kontakt


Ilość odwiedzin: 3935941