FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT - adopcja psów i kotów - edukacja

Edukacja

Edukacja pro-zwierzęca to punkt wyjścia do wszystkich naszych działań poprawiających los zwierząt w Polsce. Jest kluczem do prawdziwej zmiany ludzkiej mentalności w kwestii traktowania zwierząt.
Ratujemy i pomagamy jak tylko możemy, ale to mało. Trzeba zmieniać ludzką mentalność, by tak naprawdę coś się zmieniło.

Niniejszy dział został podzielony na dwie części:
dla ludzi - materiały edukujące dla dwunożnych różnym wieku, mające na celu kształtowanie postawy "zwierzoluba". W dziale tym znajdują się także sprawozdania ze spotkań edukacyjnych z dziećmi, młodzieżą a także z innych miejsc, które nas gościły.
dla zwierząt - porady służące wychowaniu naszego zwierzęcia, redukowania problemów (w tym behawioralnych). Poradnik dla każdego świadomego opiekuna zwierzęcia.