Na chwilę obecną mamy 14 kociaków, w różnym wieku, niektóre wymagały leczenia, większość trzeba zaszczepić, powtórzyć odrobaczenie.

Profilaktyka u maluchów jest niezbędna, gdyż bez szczepienia są narażone na choroby, a u takich młodych organizmów jest to bardzo ryzykowne.

Prosimy o pomoc w opłaceniu profilaktyki, aby wesołe i zdrowe mogły zamienić schronisko na nowe domki

- a te także na wagę złota.

Wszystkich, którzy chcą adoptować kociaka prosimy o kontakt.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu zaległej faktury na kwotę 3000zł za hotel ze szkoleniem psa Oskara. Sami nie damy rady spłacić jego pobytu w hotelu. Tam przy ciężkiej i regularnej pracy, Oskar stał się psem adopcyjnym. Dostał drugie życie i szansę. Teraz może opuścić hotel i zamieszkać z nową rodziną.

Bardzo prosimy o pomoc, abyśmy mogli dalej ratować i pomagać, oraz dawać szansę również tym psom, które potrzebują fachowej pomocy.

Kliknij na zdjęcie obok, poznaj historię Oskara i dowiedz się jak możesz pomóc.

OSKAR - PIES, KTÓREMU ZAWALIŁ SIĘ ŚWIAT

Pomóż opłacić jego drugie życie.
Poszukujemy zmotywowane osoby chcące aktwnie pomagać zwierzętom!

Jako wolontariusz możesz pomóc poprzez:
- udział w akcjach adopcyjnych,
- wyprowadzanie psów na spacer,
- poszukiwanie domów stałych dla naszych podopiecznych,
- prace porządkowe na terenie schroniska,
- organizowanie zbiórek darów itp.

Kontakt w sprawie wolontariatu:
fundacjasosdlazwierzat@gmail.com

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!

Pomagaj zwierzętom aktywnie!
Cały czas prowadzimy zbiórkę darów dla naszych podopiecznych!

Potrzebujemy przede wszystkim:  smycze, obroże, środki myjące i dezynfekcyjne.

Przydadzą się również żwirki dla kotów, koce, stara pościel, ręczniki - do wyściełania psich bud.

Potrzebujemy także karmę suchą i mokrą dla psów i kotów.

Zbiórki można organizować również we własnym zakresie. Posiadamy gotowy plakat do wydruku.

W tym celu prosimy o kontakt: fundacjasosdlazwierzat@gmail.com
Jesteśmy Fundacją, która opiekuje się nie tylko psami i kotami, ale również końmi, kozami, kucami, świnkami, kaczkami, gryzoniami, ptakami i lisami.

Pod naszą opieką są głównie zwierzęta starsze, schorowane, które wymagają kosztownego leczenia i specjalistycznej karmy.

Bardzo prosimy Państwa o wsparcie finansowe. Każdy grosz się liczy, dlatego też prosimy o ustawienie stałego przelewu, nawet na 10zł.

Nr konta: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
Dom tymczasowy jest szansą dla zwierząt na znalezienie domu stałego.

Dzięki niemu pies lub kot socjalizuje się, poznaje zasady życia z człowiekiem, zachowania w mieszkaniu/ domu.

Dzięki domowi tymczasowemu pies lub kot ma szansę na szybsze znalezienie domu stałego.

Kontakt w sprawie domu tymczasowego: 796 609 896
Nie zawsze musisz adoptować zwierzę, aby mu pomóc. Możesz adoptować zwierzaka wirtualnie!

Pomóż go nakarmić, wyleczyć, zaszczepić, czy wysterylizować ustawiając stały przelew na dowolną kwotę.

Nie wyznaczamy kwot, które należy wpłacać - to Ty o tym decydujesz i Ty decydujesz o formie, w jakiej występujesz jako sponsor.

W nazwie przelewu podaj imię psa/ kota/ konia z działu ADOPCJA i bądź z siebie dumny, że pomagasz.

Nr konta: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001

Adopuj psa!

One czekają! Przejdź do działu adopcji psów i zobacz jakiemu ze zwierzaków możesz pomóc.
przygarnij psa

Nie masz miejsca dla zwierzaka w domu ale znajdziesz miejsce w swoim sercu? Przejdź do adopcji witrualnych i zobacz jak mozesz pomóc
adopcja wirtualna

Adopuj kota!

One czekają! Przejdź do działu adopcji kotów i zobacz jakiemu ze zwierzaków mozesz pomóc.
przygarnij kota

adopcja wirtualna

ODDAJ ZWIERZAKOWI, A NIE FISKUSOWI!

1% RATUJE ŻYCIE!

Możesz oddać 1% swojego podatku na pomoc zwierzętom. Zamiast do budżetu państwa, trafi on do konkretnej organizacji pożytku publicznego. Nie jest to darowizna ani odliczenie podatkowe.

Jeżeli chcesz nas wesprzeć finansowo, możesz to zrobić za pomoca szybkich płatnosci dotpay.