Kup stronę internetową

Cześć! Z tej strony Adrian, twórca strony Fundacji S.O.S. dla Zwierząt, na której właśnie jesteś 🙂

Nawiązaliśmy z Fundacją współpracę, dzięki której możesz pomóc zwierzakom również poprzez kupno strony internetowej.

Zastanawiasz się nad stroną www lub znasz kogoś, kto jej potrzebuje? Zgłoś się do nas poprzez stronę nowalepszastrona.pl i daj znać, że jesteś z polecenia Fundacji.

20% kwoty każdego pakietu powędruje prosto do zwierzaków. W ten sposób co miesiąc wesprzesz zwierzęta konkretną sumą. Pieniądze te zostaną rozdysponowane przez Fundację zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa to nie jest rzecz, której potrzebuje każdy człowiek na świecie, ale zawsze jest szansa, że Ty lub ktoś z Twoich znajomych macie firmę i strona www może być wtedy przydatna 🙂

A jeśli ktoś i tak ma zamiar kupić stronę internetową, to dlaczego nie upiec dwóch pieczeni przy jednym ogniu i przy okazji wymiernie pomóc zwierzętom?

Wejdź na stronę nowalepszastrona.pl i napisz do nas, z przyjemnością porozmawiamy. Pamiętaj, żeby wspomnieć, że jesteś z polecenia Fundacji S.O.S. dla Zwierząt 🙂