Zasady odwiedzin

Jak działają odwiedziny w naszym schronisku i w Fundacji

1. Na teren Fundacji S.O.S. dla Zwierząt o każdej porze dnia i nocy ma wstęp Inspekcja Weterynaryjna i Policja. Jesteśmy systematycznie kontrolowani przez Powiatowego Lekarza Weterynarii (ok 4 razy w roku).

2. Po terenie Fundacji , kojcach , stajni swobodnie poruszają się wolontariusze o długim stażu. Młodzi wolontariusze - zawsze pod opieka kogoś z Zarządu lub starszego wolontariusza.

3. Są takie pomieszczenia jak np izolatki i kwarantanna gdzie wolontariusze nie wchodzą chyb a ze wyraźnie poprosimy o pomoc. Swobodnie po tych pomieszczeniach poruszają się tylko osoby związane na co dzień z Fundacją.

4. Osoby przyjeżdżające do psa lub kota którego zamierzają adoptować psa w godzinach 10:00 - 18:00 wchodzą na teren Fundacji, a adopcja psa lub kota odbywa się w pomieszczeniu do tego przeznaczonym.

5. Nie wpuszczamy na teren w przypadku gdy:

- przebywają u nas pracownicy z zakładu karnego i jest jeden opiekun.

- po godzinie 18:00, chyba ze dobrze znamy osobę która nas odwiedza (jest to podyktowane bezpieczeństwem naszym i zwierząt ponieważ prowadzimy sprawy sądowe i nie wszyscy nas kochają).

- jeżeli osoby odwiedzające przyjeżdżają ze swoimi psami, które są nieznajome dla naszych psiaków

6. U nas nie wybiera się psa czy kota chodząc miedzy boksami. To nie supermarket! Podczas rozmowy typujemy 2-3 psy odpowiednie dla rodziny. To z tymi psami spotka się osoba która przyjedzie szukać dla siebie towarzysza

7 .Od 01.03.2014 każdego adoptowanego psa  dowozimy do nowego  domu.