Możesz pomóc

przekaż 1.5% podatku

Przekaż zwierzakowi, a nie fiskusowi! 1.5% ratuje życie.

Możesz oddać 1% swojego podatku na pomoc zwierzętom. Zamiast do budżetu państwa, trafi on do konkretnej organizacji pożytku publicznego. Nie jest to darowizna ani odliczenie podatkowe.
przekaż 1.5% podatku

wsparcie finansowe

Możesz wesprzeć zwierzaki jednorazową wpłatą lub zdecydować się na regularne wspieranie naszej Fundacji. Możliwość wpłaty za pomocą zwykłego przelewu, PayPal, DotPay oraz siepomaga.pl.
wesprzyj finansowo

adoptuj zwierzaka

W naszym schronisku czekają na Ciebie wspaniałe zwierzęta. Daj im nowy, przytulny dom już teraz.
adoptuj zwierzaka

adopcja wirtualna

Nie zawsze musisz adoptować zwierzę, by poprawić jego los. Możesz mu pomóc na odległość.
adopcja wirtualna

zostań wolontariuszem

Chcesz fizycznie pomagać zwierzakom? Zostań wolontariuszem. To bardzo prosty proces. Zwierzęta będą Ci bardzo wdzięczne.
zostań wolontariuszem

kup stronę www

Firma Nowa Lepsza Strona nawiązała współpracę z Fundacją. Kup stronę internetową i daj znać, że jesteś z polecenia Fundacji - 20% kwoty każdego pakietu powędruje prosto do zwierzaków :)
kup stronę

oni nam pomogli

Tutaj zobaczysz listę wszystkich cudownych firm i osób fizycznych, które wsparły naszą Fundację. DZIĘKUJEMY!
lista dobrodziejów
crossmenuarrow-right